Her finner du oversikt over konserledelsen samt kommunikasjon og pressekontakter i litteratur og undervisning


Kjersti Solheim Johansen

HR-direktør

kjersti.johansen@aschehoug.no
Mobil: 907 94 174

Tone Krohn Clausen

Direktør for strategi, forretningsutvikling og virksomhetsstyring

tone.krohn.clausen@aschehoug.no
Mobil: 932 79 409

Mads Nygaard

Forlegger og konsernsjef

mads.nygaard@aschehoug.no

Åse Ryvarden

Forlagsdirektør Litteratur

ase.ryvarden@aschehoug.no

Bente Franck-Sætervoll

Direktør Utdanning

bente.franck-satervoll@aschehoug.no

Åse Tharaldsen

Direktør økonomi og finans

ase.tharaldsen@aschehoug.no
Mobil: 411 22 015

Malin Stensønes

Direktør Samfunnskontakt og Konsernkommunikasjon

malin.stensones@aschehoug.no
Mobil: 959 04 553


Vegard Bye

Kommunikasjonsansvarlig skjønnlitteratur

vegard.bye@aschehoug.no
Mobil: 416 88 025

Cathrine Nilssen

Markedssjef barn og ungdom

cathrine.nilssen@aschehoug.no
Mobil: 992 67 713

Marit Grue

Markedssjef sakprosa

marit.grue@aschehoug.no
Mobil: 481 17 818

 

 

 

Silje Tretvoll

Markedssjef skjønnlitteratur

silje.tretvoll@aschehoug.no
Telefon: x